Hej,
vill passa på att hälsa dig välkommen till forumet.
Har dock noterat att du är aningens avigt inställd till scootrar så jag undrar lite grand varför du är här

Vill bara upplysa dig om att du gick med på våra forumregler när du registrerade på forumet:, bl.a. följande:
"""
Inlägg skall hålla en rimligt hög nivå - både innehållsmässigt och i hur vi uttrycker oss om andra. Stava gärna rätt

Inlägg som trackar ner på nån annan på forumet eller som bara är allmänt taskiga mot nån annan på forumet är INTE OK. Vi kommer att fortsätta säga åt skribenter som bryter mot detta.
"""
På bara fyra inlägg har du lyckats med att bryta mot bl.a. ovanstående nästan varje gång, vilket är lite av ett rekord

Om du inte är intresserad av scootrar utan är mer intresserad av old-school mopedereller om du vill diskutera för- och nackdelar mellan scootrar och övriga sorts mopeder och MC så finns det säkert andra fora som du kan vända dig till.
Detta forum är inte rätt sorts forum för detta och jag vill därför uppmana dig att följa våra regler som är till för att alla skall får en trevlig vistelse på forumet.


